украси

Пронајдени се 5 резултати на тема „украси“
Живот и Стил

Прекрасни украси од хартија за новогодишната елка: Во продавниците чинат богатство, а се прават за само неколку минути

Проектите „направи сам“ се совршен начин за опуштање и креирање нешто со сопствените раце во кое ќе уживате и вие и вашето семејство. Минимализмот...
Радио Милева

Ѕирнете во домот на пејачката: Илда Шаулиќ богато ја накити елката и изгледа дека ќе се сруши од што е пренатрупана (фото)

Времето на украсување и покажување новогодишни елки и празнични украси во голема мера започна, а својата инспирација ја покажа и пејачката...