тест

Пронајдени се 44 резултати на тема „тест“
Живот и Стил

Тест кој го открива вашето тајно оружје: Она што прво ќе го здогледате ќе ви покаже со што ги фасцинирате другите луѓе

Секој од нас има нешто на што другите му се восхитуваат и што го прави омилен во општеството Секој од нас има особина што го прави омилен...
Живот и Стил

Луѓето тврдат дека желбите се исполнуваат по овој тест на личноста: Има три прашања, а одговорите може да ве изненадат!

Овој тибетски тест е исклучително едноставен и ефикасен начин да откриете делови од личноста. За него се вели дека е составен од Далај...
Радио Милева

Бившата македонска „задругарка“, идна српска ТВ водителка во најава, реши да докаже дека го одзема здивот пред објективот: Елеонора Миљковиќ на „топлес тест“ во Белград? (ФОТО)

Последното нешто со што Нора беше забележана во јавноста беа неодамнешните естетските корекции. Најпрвин на градите, па на усните…...
Радио Милева

Светската пејачка ѕвезда Ерика Баду е позитивна од едната, а негативна од другата ноздрва на брисот од Ковид-19: “Вратете ми ги парите назад“ (ВИДЕО)

Пејачката Ерика Баду ги сподели резултатите од брзиот тест на Ковид-19, кој покажа дека во истовреме е и позитивна и негативна на коронавирусот!? „Немам...
Радио Милева

Заразените српски пејачки беа на контрола, а еве што покажа најновиот коронатест на Милица Тодоровиќ и Славица Ќуктераш (ФОТО)

Колешките од српската естрада Милица Тодоровиќ и Славица Ќукераш неосамна открија дека се позитивни за коронавирусот.Прво, ковид заразата...
Радио Милева

Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирусот, арно ама… Ако ПЦР тестот не лаже, тогаш кој ја „мафтосува“ јавноста? (ФОТО)

Пo  написите во домашните портали дека една македонска старлета која се забавуваше во Белград, се вратила во Македонија и е позитивна...