талент

Пронајдени се 19 резултати на тема „талент“
Радио Милева

Бакшишот уште полесно се лепи: Гавазова е вистинска атракција на свадбите каде пее – ова не го прави ниедна нејзина колешка (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова каде и да се појави, со својот изглед, маркантноста, енергијата и вибрациите кои ги шири кон опкружувањето...
Радио Милева

Постарата ќерка на Џеј јавноста ја запозна по скандалот со сопругот Адил, а еве ја помалата која повлекла на татка си (фото)

Пејачот Џеј Рамадановски од бракот со неговата поранешна сопруга Нада има две ќерки Ана и Марија. Постарата Ана се омажи за пејачот...
Радио Милева

Снаата на Цеца била репрезентативка на Србија: Богдана Родиќ била голем талент, но преку ноќ и без образложение се откажалка од кошарката (ФОТО)

Свадбата на синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ и неговата избраничка, сега веќе сопруга, Богдана Родиќ привлече големо внимание во целаокупната,...
Радио Милева

Ја знаат по добриот глас и прекрасните стихови, но… Ена збогувајќи се со летото покажа и колку е секси! (ФОТО)

Таа важи за една од оние македонски пејачки која не се експонира премногу во јавностра иако ги има сите услови и предиспозиции за тоа....