стефан лазаров

Пронајдени се 14 резултати на тема „стефан лазаров“
Радио Милева

Марија Луиса Тодоровска во „емотивен стриптиз“ кај Стефан Лазаров: „Штом отворам очи, веднаш мислам на се*с… и aко не се снимам додека го имам, исто како да не сум го имала“ (ВИДЕО 18+)

На македонската пејачка Марија Луиса Тодоровска, откако наместо душата и „пукна филмот“, па реши самата да ја превземе модната (те)палка...
Радио Милева

Естрадата „го откажа“ од професијата на Стефан Лазаров, па тој ги искритува јавните личности: „Сметам дека не се спремни да ги заработат парите коишто сакаат да ги заработат“

Стефан Лазров беше познат како водител на естрадниот магазин „Ексклузив“ на 1ТВ. По згаснувањето на телевизија, Лазаров заплови во...
Радио Милева

Верувале или не, Стефан Лазаров своето „Јутјуб шоу“ го снимаше само по гаќи, а можеби и без нив, во „длабоко ароматична“ атмосфера?! (ФОТО)

Стефан Лазаров, момчето кое „преку ноќ“ ги освои симпатиите на гледачите и како ТВ водител во  некои од најгледаните естрадни или утрински...
Радио Милева

„Владата денеска падна!“: Тамара, Џамбазов, Ана Стојановска, Таско, Тракер, Луна, Стефан Лазаров… во „Black Ops“ – македонски акционен серијал каков досега не сте виделе (ВИДЕО)

Трејлерот за македонската акциона серија „BLACK OPS“ вчеравечер, недела, 06.јуни 2021 година беше промовиран во Скопје, во киното „Синеплекс“. Во...
Радио Милева

Како водителот Стефан Лазаров за само 90 дена од „чкембар што вози во лер“ се направи вистински „ѕвер“: „Дали сум нормален“? (ФОТО+ВИДЕО)

За него велат дека е момчето кое за кратко време ги освои симпатиите на гледачите на прва. И додека беше на ТВ како водител во  некои...
Радио Милева

Станија Добројевиќ во „Саrpool karaoke“ кај Стефан Лазаров проговори за односот со Кристијан Голубовиќ, а еве што кажа и за Елеонора Миљковиќ (видео)

Водителот Стефан Лазаров кој го гледавме во Ексклузив на „1тв“, а подоцна и на Алфа телевизија, сега има свој „Јутуб канал“ каде што...
Радио Милева

Водителството „падна во вода“, но Стефан Лазаров не се откажува и преминува во музичкиот свет по стапките на неговиот познат татко (фото)

По аферата „Рекет“, програмата на 1ТВ виси на конец, а гледачите на естрадниот магазин „Ексклузив“ се уште можат да се потсетат на...