стефан лазаров

Пронајдени се 22 резултати на тема „стефан лазаров“
Радио Милева

Се сврши и Стефан Лазаров: Најпознатиот македонски јутјубер ја побара раката на девојката на Камп Ноу (ВИДЕО)

Некогаш млад, надежен фудбалер кој кариерата ја завршил пред и да ја почне заради тешка повреда, а потоа модел и ТВ водител и сега пејач...
Радио Милева

Моника Јовановска – македонската ријалити учесничка во „Задруга“ без предрасуди и дилеми за сите табу теми: „Со другарка ми Марија Луиса си раскажуваме се’, сите детали како сме си поминале после секс“ (ВИДЕО)

Многумина од скопските кругови ја познаваат и од претходно, но пошироката јавност Моника Јовановска ја запозна по учеството во најгледаното...
Радио Милева

Теодора Мартиноска – првата Македонка со своја „Онли фанс“ страница одговараше на прашања кои мажите не би и ги поставиле на жена: „Не ми е проблем и јавно да осамнат мои голи фотографии“ (ВИДЕО)

„Ех чичо, чичо, дојде, а? И јас би дошол… Тука не се плаќа. Знам дека те интересира. И како изгледа, и како се однесува и како збори…...
Радио Милева

Македонскиот јутјубер Лазаров главна тема во „Задруга“: Раперот Ша му дошол на роденден, а Стефан тогаш наводно му ја „смувал“ девојката, старлетата Тара Симов? (ВИДЕО)

Вистински хаос се случи откако српскиот рапер Ша се врати во реалното шоу „Задруга“ и ја обвини неговата поранешна девојка Тара Симов...
Радио Милева

Марија Луиса Тодоровска во „емотивен стриптиз“ кај Стефан Лазаров: „Штом отворам очи, веднаш мислам на се*с… и aко не се снимам додека го имам, исто како да не сум го имала“ (ВИДЕО 18+)

На македонската пејачка Марија Луиса Тодоровска, откако наместо душата и „пукна филмот“, па реши самата да ја превземе модната (те)палка...
Радио Милева

Естрадата „го откажа“ од професијата на Стефан Лазаров, па тој ги искритува јавните личности: „Сметам дека не се спремни да ги заработат парите коишто сакаат да ги заработат“

Стефан Лазров беше познат како водител на естрадниот магазин „Ексклузив“ на 1ТВ. По згаснувањето на телевизија, Лазаров заплови во...
Радио Милева

Верувале или не, Стефан Лазаров своето „Јутјуб шоу“ го снимаше само по гаќи, а можеби и без нив, во „длабоко ароматична“ атмосфера?! (ФОТО)

Стефан Лазаров, момчето кое „преку ноќ“ ги освои симпатиите на гледачите и како ТВ водител во  некои од најгледаните естрадни или утрински...
Радио Милева

„Владата денеска падна!“: Тамара, Џамбазов, Ана Стојановска, Таско, Тракер, Луна, Стефан Лазаров… во „Black Ops“ – македонски акционен серијал каков досега не сте виделе (ВИДЕО)

Трејлерот за македонската акциона серија „BLACK OPS“ вчеравечер, недела, 06.јуни 2021 година беше промовиран во Скопје, во киното „Синеплекс“. Во...
Радио Милева

Како водителот Стефан Лазаров за само 90 дена од „чкембар што вози во лер“ се направи вистински „ѕвер“: „Дали сум нормален“? (ФОТО+ВИДЕО)

За него велат дека е момчето кое за кратко време ги освои симпатиите на гледачите на прва. И додека беше на ТВ како водител во  некои...
Радио Милева

Станија Добројевиќ во „Саrpool karaoke“ кај Стефан Лазаров проговори за односот со Кристијан Голубовиќ, а еве што кажа и за Елеонора Миљковиќ (видео)

Водителот Стефан Лазаров кој го гледавме во Ексклузив на „1тв“, а подоцна и на Алфа телевизија, сега има свој „Јутуб канал“ каде што...