старлети

Пронајдени се 22 резултати на тема „старлети“
Радио Милева

Секој кој ги гледал, кај нив видел га*иња за медал: Овие познати српски пејачки, старлети и останати убавици не жалеле пари за добијат совршени задници (ФОТО)

Совршениот задник е сон за многу жени. И познатите дами не штедат пари за да ги направат своите задници заоблени, цврсти и затегнати....
Радио Милева

Старлетите се отследија на Инстаграм: Тијана-Ајфон и Александра Суботиќ ја прекинаа комуникацијата, а еве и зошто? (ФОТО)

Старлетата Тијана – Ајфон неодамна зборуваше за дружењето со Александра Суботиќ. Тие две летово беа фатени на заеднички ручек на...
Радио Милева

Братучедот на Цеца е вистинско „швалериште“: Милан ја завел половина естрада, познати пејачки, манекенки, старлети… биле со него (ФОТО)

Милан Маринковиќ, братучедот на Цеца Ражнатовиќ од вујко, е познат како вистински  естраден заводник, а многу славни и познати дами...
Радио Милева

Српските старлети во паника: Таки, татко и на Маја Маринковиќ останал без мобилниот полн со експлицитни снимки (ФОТО)

На Радомир Маринковиќ  – Таки му исчезнал телефонот на кој наводно има еден куп разголени слики и експлицитни видеа на некои од учесничките...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ и Маја Маринковиќ се расоблекоа на Златибор: Старлетите со разголени силикони на снегот и во мини бикини крај базенот ќе ви го разубават денот (ФОТО)

Поранешните учеснички во регионалните реални шоуа, Маја Маринковиќ и Тамара Ѓуриќ заедно заминаа на Златибор на кус зимски одмор. Двете...
Радио Милева

Најпознатиот српски макро од затвор напиша книга за елитната проституција на Балканот: „Спортистите најмногу ме прашуваа за Ана Кораќ и Маја Маринковиќ“

Макрото Михајло Максимовиќ, кој на пошироката јавност и стана познат кога беше уапсен за посредување во проституција, по што беше осуден...
Радио Милева

Сораја го славеше роденденот во Истанбул: Луксуз платен илјадници евра и познатата српска водителка меѓу сите старлети (ФОТО)

За големата роденденска прослава во Турција организирана од Сораја Вучелиќ во регионалните медиуми се’ уште се зборува, а сега се...
Радио Милева

Станија и во „Задруга 5“ потврди дека е убавица со најубава задница: Танга шминкање и „жежок танц“ на двете секси старлети на масата за рулет (ВИДЕО)

Атрактивната ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ важи за една од најубавите жени во регионот, а тоа го покажа и перед некоја вечер додека...
Радио Милева

Ријалити старлетите Ана Кораќ и Александра Суботиќ во нова војна: „Ти си ионака навикната да бидеш или над или под… зависи колку ќе ти платат“! (ФОТО)

Старлетата Александра Суботиќ напиша интересна порака на социјалните мрежи, а нејзините следбеници веднаш сфатија дека прозивката...
Радио Милева

Стралетата опседната со… старлета: Маја Маринковиќ полека физички „се претвора“ во Ана Кораќ, а јавно покажува дека не може да ја поднесе? (ФОТО)

Бившата учесничка во реланото шоу „Задруга“, старлетата Ана Кораќ се осврна на се поголемата сличност што е очигледна помеѓу неа и ...
Радио Милева

Војна меѓу цицлестите старлети која има поголеми гради: Кристин Каменова или Џулијана Гани, која е најбујната силиконската кралица на Бугарија? (ФОТО)

Вистинска „Цицигејт“  афера ја тресе Бугарија, откако двете стралети се „зајадоа“ која има најголеми гради во државата. Џулијана...
Радио Милева

Коронавирусот ја покори естрадата: Еве кои пејачи, водители, манекенки, старлети, ријалити ѕвезди… се заразени или го прележале Ковид-19 (ФОТО)

Опасниот коронавирус ја зарази половина српска естрада! Милица Тодоровиќ и Славица Ќуктераш веќе неколку дена се во карантин и не се...
Радио Милева

Познати пејачки, старлети и модели покажаа колку се секси и врели и во карантинот: Голотија во самотија (ФОТО)

Кија Коцкар, Станија Добројевиќ, Ава Карабатиќ и Дејана Живковиќ покажаа колку се секси и жешки во карантинот. Сите објавија фотографии...
Радио Милева

„Задругарките“ во шоуто на Огњен Амиџиќ: Прво им зема мерка, а потоа расните старлети добија хит задача – со задниците да дуваат балони! (ВИДЕО)

Старлетите од реалното шоу „Задруга“ беа гостинки во специјалното новогодишно издание на „Ами Џи“ шоуто на Огњен Амиџиќ. Во несекојдневни...
Радио Милева

Сораја и Ана Кораќ го одбројуваат времето до нивната смрт: Старлетите си инсталираа апликација која го покажува судниот ден! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ покрена бизарен тренд – започна да ги наговара своите пријатели да ја инсталираат апликацијата која го одбројува времето...