срам

Пронајдени се 9 резултати на тема „срам“
Радио Милева

Ова е најголемиот срам во нејзината кариера: Гоца Божиновска отишла да пее на погрешна свадба! (ФОТО)

Пејачката Гоца Божиновска си ја отвори душата и раскажа за една од нејзините најголеми бруки и срамови во нејзината пејачка кариера. Имено,...
Радио Милева

Слоба Радановиќ доживеал неколку незгодни ситуации додека пеел на сцена: Стисок на женска рака за ма*иња, чизма во глава, комарец во уста… (ФОТО)

Слободан Слобода Радановиќ одговараше на прашањата на своите обожаватели, кои го поставуваа на Инстаграм. Слоба, меѓу другото, откри...
Радио Милева

На тригодишнината од смртта на кралицата Есма, нејзиниот син Симеон јавно ја прозва државата работите да ги земе во свои раце!

По само три години од смртта на кралицата на ромската песна, да не беше нејзиното животоно дело, нејзината музика и песна со која го обиколи...