состанок

Пронајдени се 38 резултати на тема „состанок“
Љубов и Секс

Што кога првиот состанок нема да оди како што сакате: Предупредувачки знакови за идниот партнер кои не треба да ги игнорирате

Одењето на прв состанок е секогаш стресно. Размислувајќи што ќе облечете, каде ќе излезете и каков впечаток ќе оставите, веројатно сте...
Живот и Стил

2 хороскопски знаци се спремни да одат до крај на првиот состанок: Ако почувствуваат дека хемијата е силна, ништо нема да ги спречи во тоа

Според астролошките анализи, овие два хороскопски знака се најподготвени да „одат до крај“ со некој што штотуку го запознале, доколку...
Живот и Стил

МОМЦИ, ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ! Ова е најидеалниот начин како да ѝ пријдете на една девојка и да ја поканите на состанок!

Експертот за романтични состаноци, Симон Гросман, го сподели своето искуство на TikTok, откако еден странец ја покани да излезат, а тој...
Радио Милева

Лепа Брена по два месеци се врати во Белград и одржа итен состанок – еве кога ќе биде свадбата на деценијата

Лепа Брена по два месеца одмор на Азурниот брег и Јадранското море, конечно се врати во Белград и одржала итен семеен состанок со синот...