сенидах

Пронајдени се 20 резултати на тема „сенидах“
Радио Милева

Сенидах се подложи на „вампирски третман“: За „Ноќта на вештерките“ сите се маскираа, а пејачката се подмладуваше… со сопствената крв! (ФОТО)

Словенечката поп пејачка со босанско потекло Сенида Хајдарпашиќ, попозната  како Сенидах објави фотографија со која шокираше многумина. Имено,...
Радио Милева

Сенидах „гори“ од сексапил: Со разголени истурени гради и гаќички што срамежливо ѕиркаат, лесно може и вас да ве „запали“! (ФОТО)

Познатата словенечка пејачка со босански корени Сенида Хајдарпашиќ или позната како Сенидах, деновиве е многу вредна. Како што пишуваат...
Радио Милева

Дино Мерлин сними дует со Сенидах, откако претходно ја одбил оваа многу попопуларна српска поп-фолк ѕвезда! (ФОТО)

Познатиот пејач Дино Мерлин, наводно, одбил да соработува со српската фолк дива Јелена Карлеуша и ја одбил нејзината понуда да сними...
Радио Милева

Ја крена маичката и ги покажа голите гради: Сенидах ги почасти фановите со најпровокативната фотографија (фото

Сенидах станува се повеќе популарна во последно време, а каде и се појави прави вистински хаос, а овој пат хаос направи на социјалните...