селин дион

Пронајдени се 13 резултати на тема „селин дион“
Радио Милева

Фрапираше со својот изглед: Селин Дион се појави во плетен фустан, а фановите и порачаа: „Што се случува со тебе“?

Селион Дион во последно време не престанува да ја шокира јавноста со своите модни комбинации,  па каде и да се појави предизвикува бурни...
Радио Милева

Остварување на сонот: Поранешната македонска пејачка се сретна со својот идол – светската музичка ѕвезда Селин Дион (фото)

Пред неколку години тогаш актуелната македонска пејачка од Прилеп, Оливера Ѓоргоска, реши да се пресели во Америка поради досовршување...