сексот и градот

Пронајдени се 18 резултати на тема „сексот и градот“
Радио Милева

Во седмата деценија од животот изгледа сосема поинаку: Ејдан се враќа во животот на Кери Бредшо, дали би го препознале? (фото)

Продолжението на култната серија „Сексот и градот“ разочара многумина, но се чини дека сепак има повеќе кои сакаат уште. Затоа, „And...
Радио Милева

Протекоа детали за новите епизоди на „Сексот и градот“, фановите се шокирани: Нѐ очекува „голема“ смрт!

Како што се снимаат нови продолженија на серијата „Сексот и градот“, во јавноста се појавуваат нови детали. Враќањето на славната „Ѕверка“...
Радио Милева

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и...
Радио Милева

Се уште е заводник и има 48 години: Еве како денес изгледа момчето на Саманта од „Сексот и градот“ (фото)

Актерот Џејсон Левис во популарната серија „Сексот и градот“ го глумеше неодоливиот Смит Џерод, кој успеа да ја „смири“ Саманта Џонс. Заводникот...
Радио Милева

Ни С од Саманта: Актерката од популарната серија ја паметите како „мега риба“, а новите фотографии откриваат поинаква реалност! (фото)

Популарната актерка Ким Катрал, која сите ја паметат по улогата на Саманта Џоунс од серијата „Сексот и градот“, на почетокот од седмата...
Радио Милева

Војната меѓу поранешните колешки од „Сексот и градот продолжува“: Ким Катрал повторно игнорирана

Ако мислевте дека владее тишина меѓу Ким Катрал и нејзините поранешни колешки од „Сексот и градот“, се лажете. Инспирирана од Еми наградите,...