промени

Пронајдени се 37 резултати на тема „промени“
Радио Милева

Емотивни моменти во семејството: Синчето на Хелена Роза веќе е потпораснато момченце на чекор пред големи промени (фото)

Во 2017 година екс- водителката Хелена Роза се оствари како мајка по вторпат и на свет го донесе синчето Киан. Од тоа време минаа речиси...
Радио Милева

Теа Трајковска не им се плаши на промените, но еве од што доби кратка доза стрес – „ Кај ми се нотификациите“ (фото)

Македонската поп пејачката Теа Трајковска неодамна на сите им докажа дека нималку не им се плаши на промените. Пејачката за сите нејзини...
Љубов и Секс

Приватен детектив открива: Ако вашиот партнер прави некоја од овие работи, веројатно ве изневерува!

На кои промени во однесувањето на партнерот треба да обрнете внимание? Прељубата е една од најболните работи во врската со која се соочуваат...
Радио Милева

Призна што направила на лицето, а вака изгледаше Далила пред операциите – на претходните слики не би ја препознале (фото)

Јавноста имаше можност да се запознае со контроверзната реалити учесничка Далила Драгојевиќ пред неколку години, кога беше учесник...
Радио Милева

„Хормоните ми полудеа, телото ми се менува“: Луна Ѓогани откри со какви последици се соочува по породувањето

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу „Задруга“,  Луна Ѓогани на својот Инстаграм профил откри дека има проблеми со хормоните...