пораки

Пронајдени се 57 резултати на тема „пораки“
Радио Милева

Се огласи Николина Пишек откако Борна ги објави пораките кои и ги испратил покојниот Видоје (фото)

Борна Котроманиќ ги покажа пораките кои и ги испраќал покојниот Видоје Ристовиќ, но изгледа Николина нема да ја коментира оваа ситуација. Имено,...
Радио Милева

„Тој ме изневеруваше но, и јас го изневерив“ – Стефан Кариќ објави снимка од гласовни пораки, а сите веднаш ја вмешаа поранешната Јована (фото)

Стефан Кариќ, поранешниот учесник на „Задруга“, на социјалните мрежи сподели гласовни пораки за кои на големо се зборува. Имено, на...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ откри какви пораки добива од ќерката и синот на настапите – „Деца, што ви е?!“ (фото)

Драгана Мирковиќ е многу горда на своите наследници, ќерката Мануела и синот Марко, а и тие се гордеат и со својата мајка. Музичката ѕвезда...
Радио Милева

Членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ ја изневерува сопругата со познатата водителка: Мили и Јована Јеремиќ се во „швалерска шема“? (ФОТО)

Александар Милиќ Мили се најде „во небрано“, поточно во центарот на скандалот откако се дозна дека композиторот наводно и праќал пораки...
Радио Милева

Наташа Беквалац призна дека и праќала недолични пораки на туѓа жена: „Зад петици сум ти, те следам, ти дишам во врат…“ (ФОТО)

Наташа Беквалац се соочи со обвинувања дека ја прогонува Маја Огњеновиќ, сегашната сопруга на нејзиниот поранешен сопруг Данило Икодиновиќ. Ната...
Радио Милева

Македонските естрадни личности и рекоа НЕ на војната во Украина: Социјалните мрежи вријат од нивните антивоени пораки и пароли (ФОТО)

Војна во Украина некого го изненади светот. Колку и да беше очекуван воен конфликт, сепак никој освен веројатно, оние најдобро упатените,...
Радио Милева

Петра, ќерката на Владе Дивац обзнани дел од пораките со „непристојни предлози“ кои и ги праќал фудбалерот Ниша Савељиќ (ФОТО)

Петра Дивац, ќерката на Владe Дивац, се најде во центарот на скандал поради фудбалерот Нишa Савељиќ кој и праќал недолични пораки. Нејзиниот...
Радио Милева

Владе Дивац го претепал Ниша Савељиќ: НБА ѕвездата и фудбалерот биле добри пријатели, се додека ќерката на Дивац не почнала да добива додворувачки пораки од пријателот на татко и!

Прославената кошаркарска НБА ѕвезда  Владе Дивац го претепал поранешниот фудбалер Ниша Савељиќ на крајот на декември минатата година...
Радио Милева

Антониа Гиговска наполни 21 година: Грст роденденски честитки од конкуренцијата млади пејачки, кои покажаа дека всушност и се најдобри другарки (ФОТО)

Македонската поп пејачкаод помладата гарда, Антониа Гиговска на 21 јануари слави роденден… На дамите велат не им се бројата годините,...
Радио Милева

Кортни Кардашијан ги скара бившиот соруг и поранешниот љубовник: Жешки пози со новото момче, за расчистување стари сметки меѓу љубовните соперници

Додека голем дел од јавноста е прилично изненаден од недоветното однесување на Кортни Кардашијан и нејзиното ново момче Тревис Баркер...
Радио Милева

Протекоа пораки на познати пејачи, спортисти, политичари… кои користеле услуги на елитните ескорт-дами: „Вечерва слетувам, дај две добри“!

Михајло Максимовиќ, најголемиот макро во регионот, кој е обвинет за организирање на проституција на сослушувањето се бранел со молчење,...