плаче

Пронајдени се 23 резултати на тема „плаче“
Радио Милева

Скопската старлета од Дубаи по нејзините усни и гради, сега има силиконска „надградба“ и одзади: Драгана Спасовска доби извајан задник со крушковиден облик „кој плаче“ за… танга! (ФОТО)

Драгана Спасовска некогашен македонски модел, трендсетерка, старлета, убавица… како сакате. Денес позната 30 годишна инфлуенсерка ...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ облеан во солзи: Ретко кој го видел „гангстерот од белградскиот асфалт“ да плаче како мало дете, а еве и зошто (ВИДЕО)

Поранешниот ријалити учесник и „жестоко момче од белградскиот жежок асфалт“,  Кристијан Голубовиќ неодамна објави видео на TikTok кое...
Радио Милева

Српската пејачка облеана во солзи: Милена Ќераниќ сподели видео на Инстаграм на кое плаче без ништо да објасни (ВИДЕО)

Вчера на социјалната мрежа Инстаграм се појави кратко видео на кое се гледа како Милена Ќераниќ плаче, но никој не знаел што се случува...
Радио Милева

Се расплака пред сите: Сопругата на Михаел Шумахер првпат се појави откако ја обвинија дека ја доведува јавноста во заблуда (фото)

Сопругата на Михаел Шумахер најпосле во јавност. Откако пред девет години повеќекратниот шампион во Формула 1, Михаел Шумахер доживеа...
Радио Милева

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“: „Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате“ (видео)

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота,...
Ништо лично

Васил Гарванлиев самиот комплетно ја „закашка“ работата, а сега одново иритира, „плаче“ по Европа, напаѓа и обвинува за наводен „организиран напад“ врз него: Демек, го фатиле Васила, го… насила?!“

Годинешниот македонски преставник на „Избор на песна за Евровизија“ никако да „исплива“ од морето скандали во кое сам се нурна. Заглавен...
Радио Милева

Бремената Луна не престана да плаче: Кога ќе видите зошто и вас ќе ви потечат солзи… заради емоцијата или „квоциентот на интелигенција“? (ФОТО)

Луна Ѓогани ужива во својата беменост и како што признава, таа е почувствителна од кога и да било порано, што за една трудница и е нормално....
Радио Милева

Познатата пејачка загина во сообраќајна несреќа: Само неколку часа пред тоа објави морбидна фотографија (ФОТО)

Кантри пејачката Кајли Реј Харис (30) сношти загина во сообраќајна несреќа во Ново Мексико. Таа тргнала кон  градот Таос каде требаше...
Радио Милева

На денот на кој би требала да се радува, Елена Ристеска цел ден плачеше: Некои спомени се вечни… доживотно! (ФОТО)

Елена Ристеска по баладата „Снаге за крај“, дуетите со српската пејачка во подем Данијела Кариќ („Срца се погреше“) и рускиот колега...
Радио Милева

Иако Розга и Хаусер не се поздравија во бекстејџот, Јелена се расплака на сцена, додека бившото момче ја гледаше од публиката! 

Хрватската поп дива Јелена Розга на доделувањето на регионалните музички МАЦ награди вчеравечер, 29 јануари 2019 во Штарк арената во Белград...
Радио Милева

Карлеуша го возврати ударот, објавувајќи компромитирачки фотографии од Врањеш: „Вака таа пи**а плаче и ме моли да бидам со него“! (18+ ФОТО)

По веста за порно-аферата на Јелена Карлеуша која  како бомба одекна во медиумите ширум регионот , фолк-дивата не може да се смири! Пејачката...