патики

Пронајдени се 23 резултати на тема „патики“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ се пофали колку многу си одговараат со Немања, а еден детаљ покажа дека се совршен пар (фото)

Откако пред нешто помалку од една година се дозна дека Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ, фудбалерот на Севиља и српски репрезентативец...
Радио Милева

Раперот се приклучи на протестот против модниот бренд обвинет за промовирање насилство врз деца, па ги шокираше сите со видеото на кое ги исече патиките кои чинат 900 евра (видео)

Раперот МЦ Стојан се придружи на масовниот тренд и протест против модната куќа Баленсијага, па ги шокираше сите со видео кога ги исече...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ поровокативна во нејзин стил, а за она што го носеше на нозете ретко кој би се осмелил (фото)

Пејачката настапува цело лето, а вчера објави фотографија на која носи патики со најголема можна платформа која би ја одбрале само храбрите...
Лице в Лице

Сатја Грабулоски – дизајнер: „Требаше да му направам патики на Коби Брајант, но дента кога стигнав во Лос Анџелес тој загина“ (ВИДЕО)

Македонскиот дизајнер Сатја Грабулоски веќе седум години црта патики за големите светски ѕвезди.  Леброн Џејмс, Кристијано Роналдо,...
Радио Милева

Откако Канје Вест ја заследи, Карлеуша му прати гол поздрав на раперот: Пејачката му возврати со разголена поза, само во патики со неговиот потпис (ФОТО)

Јелена Карлеуша на Инстаграм ја „заследил“ познатиот рапер Канје Вест,  поранешниот сопруг на  најпознатата светска старлета Ким...