Парис Хилтон

Пронајдени се 22 резултати на тема „Парис Хилтон“
Радио Милева

Ако има ќерка ќе се вика Лондон, а тајна е како ќе се вика ако има момче: Парис Хилтон се огласи по написите дека е бремена

Парис Хилтон, наследничката на милионската империја и нејзиниот вереник Картер Реум, наводно го очекуваат првото дете. Двојката веќе...
Радио Милева

Парис Хилтон по 20 години откри застрашувачки детали од својот живот: „Бев злоставувана, давена и тепана“

Парис Хилтон по 20 години откри трауми од своето детство. Богатата девојка снима филм “This is Paris“ за тоа како била злоставувана како тинејџерка...
Радио Милева

Смрт во семејството на Парис Хилтон: Почина кралот на хотелиерството, неговото богатство се мери во милијарди!

Барон Хилтон, дедото на најпопуларната старлета Парис Хилтон, почина во четвртокот на 91-годишна возраст. Веста за неговата смрт ја објави...