пајак

Пронајдени се 15 резултати на тема „пајак“
Радио Милева

Уште една трагедија на снимањето на филмот „Rust“: Работник каснат од отровен пајак, докторите се обидуваат да му ја спасат раката

По убиството на филмот „Rust“: Вработен каснат од отровен пајак, докторите се обидуваат да му ја спасат раката Алек Болдвин на снимањето...