незадоволна

Пронајдени се 3 резултати на тема „незадоволна“
Радио Милева

Александра Пријовиќ призна дека има проблем со својот изглед и упорно се „бори“ со него: „ И Филип ме предупредува за целулитот“ (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ важи за една од најубавите на сцената, а како што признава и самата, без разлика на се, не е најзадоволна...
Радио Милева

Незадоволна од својот изглед: Милица Тодоровиќ ослабе 4 килограми но, стомакот и е рамен само наутро (фото)

Милица Тодоровиќ доби многу комплименти за својот изглед кога неодамна позираше во костим за капење во Египет. Пејачката ослабе четири...
Радио Милева

Ксенија ги напушта „Хурикејн“: Гласини, распад или персонална измена во женското вокално трио? (ФОТО)

Иако веќе некое време се шпекулира дека популарното трио „Хурикејн“ (Ураган) се распаѓа од нивниот ПР тим, пристигнуваат  деманти. Сепак,...