натпреварувачка

Пронајдени се 7 резултати на тема „натпреварувачка“
Радио Милева

Емотивен момент во „Се или нешто“: Натпреварувачите се расплакаа, а солзите не можеше да ги задржи ниту Лила (видео)

Во едно од последниоте изданија на гејм шоуто „Се или нешто“ се случи емотивен момент од кој емпатијата беше присутна кај сите присутни. Имено,...
Радио Милева

Загуба на бебето во петтиот месец од бременоста, а потоа и депресија: Потресна исповед на учесничка во „Никогаш не е доцна“

Александра Илиќ од Ниш се појави на натпреварот „Никогаш не е доцна“, а сега ги сподели деталите од својата борба за потомство. Александра...
Радио Милева

Новиот потег на продукцијата изненади многумина: Вања Кнежевиќ не е целосно отстранета од „Ѕвездите на Гранд“

Драмата што се одвиваше околу Вања Кнежевиќ, поранешниот натпреварувач на музичкото шоу за таленти „Ѕвездите на Гранд“, со денови...
Радио Милева

(ФОТО) Поради неа Саша Поповиќ престана да дише: Оваа девојка го остави жирито на „Ѕвездите на Гранд“ без зборови!

Во последната и најнова епизода на „Ѕвездите на Гранд“, се појави натпреварувачка која го воодушеви жирито и со глас и со стас. Моника...