мустафа сандал

Пронајдени се 24 резултати на тема „мустафа сандал“
Радио Милева

Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал заедно: Ја гушна пред целиот свет, а нејзината реакција ги изненади сите

Мустафа Сандал дефинитивно не ја победил својата поранешна сопруга, Емина Јаховиќ, мајката на неговите синови. Познатиот пар се состана...
Радио Милева

Мустафа Сандал, екс-сопругот на Емина ги предизвика жените со една фотографија, а тие му порачаа: „Добро е што се разведе“!

Турската ѕвезда и поранешен сопруг на пејачката Емина Јаховиќ важи за еден од големите заводници во својата земја. Мустафа Санал често...
Радио Милева

Мустафа Сандал кова пеколен план против Емина Јаховиќ: Сака да и одземе се’ – од имотот и парите до децата!

Мустафа ќе се обиде во текот на постапката за развод со Емина, да го убеди судот дека тој треба да го  задржисиот имот, како и старателството...