мирко шијан

Пронајдени се 49 резултати на тема „мирко шијан“
Радио Милева

Сите ги изненади со роденденската декорација: Бојана Родиќ направи голема забава и прослави јубилеј во хавајски стил (Фото)

Бојана Родиќ, невенчаната сопруга на Мирко Шијан, го прослави  својот 30-ти роденден, а по тој повод направи несекојдневна забава. Таа...
Радио Милева

Наташа Родиќ кончено го покажа момчето: Ја поврзуваа со синот на Злата Петровиќ, а таа сега откри кој и го украде срцето (фото)

Третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ некое време ја поврзуваа со синот на Злата Петорвиќ, Јован Пејиќ. Имено, тие не ги ни потврдија...
Радио Милева

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него: Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Бојана Родиќ, снаата на српската пејачка Гоца Божиновска објави прва фотографија со наследникот Зоран Шијан. Синот на пејачката и Бојана...
Радио Милева

Мирко Шијан на 7 години останал без татко: На синот му го даде неговото име, а една работа посвета на Зоран веќе долго ја носи на себе

Синот на пејачката Гоца Божиновска и покојниот кик боксер Зоран Шијан, Мирко Шијан пред неколку дена доби син, на кој му го даде името...
Радио Милева

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко Шијан и Бојана Родиќ го добија своето прво дете на кое му го дадоа името Зоран, а пред убавата Бојана, Шијан беше во врска со вистинска...
Радио Милева

Шијан се фатил за микрофонот да прослави за синот, а Вељко си заминал 30 минути по доаѓањето – тоа што му го порачал не можел да го издржи

Мирко Шијан вчера во својот дом направи голема прослава по повод раѓањето на синот, а на прославата се појави и Вељко Ражнатовиќ. Шијани...
Радио Милева

Пејачката се скара со синот околу неговата свадба: Гоца Божиновска би сакала гала прослава, Мирко и Бојана – интимна забава! (ФОТО)

Синот на пејачката Гоца Божиновска – Мирко Шијан и идната снаа Бојана Родиќ наскоро го очекуваат своето прво дете, а нивната венчавка...