книга

Пронајдени се 26 резултати на тема „книга“
Радио Милева

Видни српски моќници и јавни лица се во паника: „Јавна тајна“ е книгата на уапсениот макро, во која се плашат да не се најдат (ФОТО)

Михајло Максимовиќ, макрото кој беше уапсен кон крајот на февруари, почнал да пишува книга зад решетки, во која, како што беше најавено...
Радио Милева

Еуфорија, незапаметена уште од времето на Тоше: Кои се Марко Марковиќ – Џи Пи и Стефан Рашковиќ – Стефонатор, новите македонски тинејџерски идоли? (ВИДЕО)

На повеќето од возрасната популација имињата и особено прекарите на Марко Марковиќ – Џи Пи (GP) и Стефан Рашковиќ – Стефонатор веројатно...
Радио Милева

Кија Коцкар во својата автобиографија „Мојот потпис“ изнесе шокантни детали: „Гледав како татко ми Милош брутално ја претепа мајка ми Надица“ (ФОТО)

Кристина Kија Коцкар ја напиша својата автобиографија насловена “Мојот потпис”. Во неа можат да се најдат многу познати и непознати...
Радио Милева

Скандали, афери, местенки, измами, секс, дрога, криминал… Сораја објавува автобиографија – никој нема да биде поштеден!

Српската старлета Сораја  Вучелиќ ќе пишува книга за скандалите од својот живот во кои се вмешани голем број на бизнисмени, политичари,...
Радио Милева

Чита меѓу редови, ама и меѓу… Ирина Шајк читаше гола в кревет, па интимните делови ги прекри само со книгата (ФОТО)

Ирина Шајк дефинитивно е една од најубавите жени на светот. Секоја нејзина фотографија тоа го докажува и навистина е тешко да и најде...