кети пери

Пронајдени се 27 резултати на тема „кети пери“
Радио Милева

Дали Кети Пери ја има најкреативната маска за „Ноќ на вештерките“? Пејачката се маскираше во вакцина (фото)

„Ноќ на вештерките“ или „Halloween“ е познат како ден кога луѓето ширум светот се маскираат, а во последно време многумина се натпреваруваат...
Радио Милева

Бремената Кети Пери избегала од хотел во Австралија каде претходно престојувале заразените Том Хенкс и неговата сопруга (видео)

Светски славната пејачка Кети Пери (35), која пред неколку дена објави дека е бремена, беше фотографирана на аеродром како го напушта...
Радио Милева

Славната пејачка обвинета за наводно сексуално злоставување мажи, манекен изнесе шокантно тврдење!

Пејачката Кејти Пери пред една недела доби тужба за плагијат на нејзиниот најголем хит, а сега повторно е среде скандал за наводна злоупотреба...