канје вест

Пронајдени се 24 резултати на тема „канје вест“
Радио Милева

Минимализам кој не им се допаѓа на сите: Погледнете како изгледа домот на Ким Кардашијан и Канје Вест (фото)

Ким Кардашијан неодамна на својот Инстаграм профил сподели фотографија од бањата во својот дом со цел да покаже како изгледа новата...
Радио Милева

Ким Кардашијан и Кање Вест прославија 5 години брак: Реалити ѕвездата објави невидени фотографии кои настанале пред свадбата

Најпознатата реалити ѕвезда Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест прославиле пет години брак. Кардашијан одлучи на своите следбеници...
Радио Милева

Kим Кардашијан и Кање Вест ќе станат родители по четврти пат, а сега старлетата го откри полот на бебето

Пред неколку недели се шпекулираше дека Ким Кардашијан и Кање Вест ќе станат родители по четврти пат, а сега познатата старлета ги потврди...