игор

Пронајдени се 14 резултати на тема „игор“
Радио Милева

Познати деца на уште попознати родители: Можете ли да ги препознаете македонскиот актер и ТВ водител и неговата сестра? (ФОТО)

Тие се брат и сестра… познати! Доаѓаат од уште попознато семејство. Дедо, татко, мајка… врвни македонски уметници… Доајени на...
Радио Милева

Ја истепа сестра си, но го тепала и бившиот сопруг Игор: Северина поради пари направила хаос и во семејството на Кеба

Пејачката Северина Вучковиќ последните години е во голем финансиски проблем, поради што, меѓу другото, настанал и семеен проблем кога...
Радио Милева

Северина ја демантира прељубата, новото „момче“ тврди дека се само пријатели, а Игор ја моли да му се врати, да го спасат бракот: Кој кого лаже? (ФОТО)

Игор Којиќ тврди дека не од татко му и мајка му, туку од медиумите дознал дека неговата сопруга Северина е во наводна врска со сопственикот...
Радио Милева

По синоќешното апсење на Северина во Белград: Иако пејачката три пати го менувала исказот, откриена причината зошто го прекршила полицискиот час и колкава казна платила (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ вчеравечер била уапсена  во Белград поради кршење на полицискиот час. Северина била запрена од полицијата...
Радио Милева

Кога познатите беа деца: Ги препознавате ли слатката мала „крофна“, струмичката „пулицајка“ и скопското „магаренце“? (ФОТО)

Постои една позната изрека која вели: „Ѕвездата е родена“, ама пред неа постоои уште една многу постара, наша поговорка, која пак кажува:...