фитнес инструкторка

Пронајдени се 20 резултати на тема „фитнес инструкторка“
Радио Милева

Ана Стојанова таман се спреми на сопругот да му даде роденденски подарок, тие и чукнаа на врата: Среде прослава, другарките фитнес инструкторката ја „сецнаа“… на најслаткото!? (ФОТО)

Веројатно најпознатата македонска фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот, сексапилната Ана Стојанова летово максимално го...
Радио Милева

Ана Стојанова е сама по себе предизвик кога летува: Кога расната фитнес инструкторка ќе се соблече, колку и да звучи банално, нема да одолеете да не ја изанализирате детално (ФОТО+ВИДЕО)

Секасипалната фитнес инструкторката и мотиватор за здрав живот Ана Стојанова за пет-шест години преку својот Инстаграм профил собра...
Радио Милева

Две лица на фитнес инструкторката Ана Стојанова на Занзибар: Едното мајчинско, а од она другото, секое вистинско машко очи да не одвои… просто да посакаш „да те посвои“ (ВИДЕО)

Најпознатата македонска фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот Ана Стојанова,  среде зима, непосредно пред Нова Година,  деновите...
Радио Милева

Еве зошто кај Ана Стојанова вежбаат само жени: Кога секси инструкторка во танга бикини ќе ви влета во видното поле, колената сами ви клецаат, а вилицата ви паѓа доле! (ВИДЕО)

Атрактивната фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот, Ана Стојанова  е во нова летна акција, во нов фитнес  „летен  предизвик“. ...
Радио Милева

Српската старлета и ријалити ѕвезда Љуба Пантовиќ шест пати ги оперирала градите: „Се’ сама си платив, зашто не би поднела некој наоколу да ме озборува како ми купил ци*ки“

Старлетата, поранешна ријалити ѕвезда, сега фитнес инструкторка Љуба Пантовиќ (50) признала дека шест пати легнала под нож за да ги зголеми...
Радио Милева

Фитнес инструкторката Ана Стојанова ги покажа своите несовршености – „Ова сум вистинската јас“, па најави дека е време за промена (фото)

Ана Стојанова веќе добро и е позната на македонската јавност. Кралицата на социјалните мрежи како фитнес инструктор, модел и советник...
Радио Милева

Македонската секси фитнес инструкторка ве кани на „летен предизвик“: Ана Стојанова во стилот на Карлеуша, половина гола, половина закопчана до гуша! (ФОТО)

Македонската фитнес кралица на социјалните мрежи, атрактивната инструкторка Ана Стојанова не застанува со својата понуда на нови проекти,...
Радио Милева

Снеже Велков не запозна со нејзините прекрасни луѓе и нивните вистински вредности: „Не успеав ништо да забележам, од убавата им душа!“ (ФОТО)

Живееме во време кога светот „се преврте наопаку“… или ни го превртеа, сеедно! Се’ повеќе лоше вести, болести, кризи, пакост, омраза,...
Радио Милева

Сестрата на Миљана Кулиќ е сушта спротивност од неа: Ана изгледа како млазен авион, а меша како кујнски миксер (ВИДЕО)

Сестрата на Миљана Кулиќ,  објави видео на социјалните мрежи кое ги воодушеви сите. Имено, Ана Кулиќ е популарна веќе подолго време на...
Радио Милева

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)

Во време на пластична хирургија и отстранување или додавање маса со помош на хирушка интервенција, стана нормално секојдневие. Природното...
Радио Милева

Познатиот актер се сврши со 38 години помладата фитнес инструкторка, а поради неа не излегува од теретана (фото)

Долф Лундгрен (63), sвезда на акциони филмови од осумдесеттите години, ја шокираше јавноста кога пред неколку месеци се сврши со својата...
Радио Милева

Ива Спасовска ја претстави новата колекција бикини, а дамата што ги презентира – фасцинира: Секси инструкторката во ултрасекси моделите на креаторката (ФОТО)

Колку и да сме оптоварени и измалтретирани, уплашени и загрижени заради чумата на 21-виот век, корона пандемијата не може да ни ги замрачи...
Радио Милева

Македонската Станија: Која е Ана Стојанова, жешката, секси фитнес инструкторка која го запали Инстаграм? (18+ ФОТО+ВИДЕО)

Таа има 24 години, вајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини. Речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи...