елена стојановска

Пронајдени се 24 резултати на тема „елена стојановска“
Радио Милева

На Елена Стојановска не и треба плажа за да „влезе“ во летен филм: Водителката во бикини се сонча на ливада во Лазарополе (фото)

Сикурно нема таков кој после многу поминати карантински денови не замислува како ужива на плажа, релаксирано, опуштено и со мисли ослобедени...
Радио Милева

„Карантин домаќинки“: Македонските дами ги засукаа ракавите во кујна и покажаа што знаат да подготват (фото)

Поради коронавирусот многу од јавните личности се ноаѓаат во карантин односно во изолација во своите домови. И меѓу  “четирите ѕида“...
Радио Милева

Фото предизвик во време на корона: Еве како изгледаа познатите Македонци во детството – Каролина со „бумбар“ образи (фото)

Безгрижност… Онаа што во вакво стресно, страшно и неизвесно време на болест која го окупира светот, можеме само да ја посакуваме во...
Радио Милева

Водителката Елена Стојановска ја испраќа 2019 година со фотографии од најдрагите личности и моменти (фото)

Од Новата 2020 година не делат уште само неколку дена, а некои од нас веќе почнаа да ги сублимираат впечатоците од сè она што го проживеавме...
Радио Милева

Убава, насмеана, позитивна… Елена Стојановска открива какво е чувството да си буден во 5 наутро за пред камера (фото)

Сигурно сте се запрашале како ли успеваат водителите на утринската програма пред камера наутро да изгледаат така свежо, позитивно,...
Радио Милева

Елена Стојановска објави ретро фотографија од своето детство, па со емотивна порака го честиташе роденденот на татко си

Кога ќе пребаруваме по албумите секогаш може да наидеме на фотографии од нашето детство. Водителакта на „Сител“, Елена Стојановска...
Радио Милева

Eлена Стојановска сподели спомен од детството, па покажа како изгледаше некогаш пред новогодишните празници (фото)

Новогодишните и Божиќните празници се дел од годината на кои сите им се радуваат, кога семејствата, роднините, пријателите се собираат...