двор

Пронајдени се 27 резултати на тема „двор“
Радио Милева

Маскирани упаднаа во луксузната вила на Сека Алексиќ: Пејачката го прослави роденденот на синот на несекојдневен начин (фото)

Сека Алексиќ и Вељко Пиљикиќ приредија неверојатна прослава по повод роденденот на нивниот син Јаков. Пејачката имаше необична ситуација...
Живот и Стил

Ослободуваат од негативна енергија, го чистат воздухот и се многу ароматични: 3 билки кои секој дом треба да ги има

Билките го оплеменуваат секој простор, го разубавуваат, а со тоа и го прочистуваат воздухот. Поединечни растенија се опасни за домашните...
Радио Милева

Уживаат во луксуз: Базен, огромен двор – погледнете во големата вила на славниот голман Милан и Снежана (фото)

Милан и Снежана Борјан важат за еден од најскладните парови на јавната сцена, а кога е во прашање животот на славниот голман, кој денес...
Радио Милева

Ристе Ристески новогодишно ги украси и домот и дворот: Младата „Гранд ѕвезда“ и неговата сестра, направија куќата да блеска (ВИДЕО)

Еден од најдобрите и најхаризматичните кандидати и единствениот македонски победник (2017) во  „Ѕвездите на Гранд“, охриѓанецот Ристе...
Радио Милева

Карлеуша ултра секси и по дома ве става во тешка недоумица: Пиштол гола или нешто крие таа огромна, овална задница? (ВИДЕО)

Белградската „мала од скандала“ дефинитивно нема ден да не ја шокира јавноста. Дури и кога е по дома, своите обожаватели  и следбеници...
Мегафон

Професор, политичар, лидер, ама и граѓанин за пример: Додека други политичари не го прават ни она на што ги обврзува платата, на Мицкоски не му е срам да се фати и за лопатата! (ФОТО)

Снегот не „изненади„ среде февруари… Најмногу скопскиот градоначалник Петре Шилегов, кој на социјалните мрежи се отепа фалејќи...
Радио Милева

Кај беа и што „кркаа“ познатите македонски фаци за 1-ви Мај: Од скара на балкон и прасе на ражен во двор, до јагоди, пршута и печеница на викендица… (ФОТО)

Први Мај… Ден на трудот, ден на работникот, симбол на борбата за неговите права за подобри работни услови, помала експлоатација, помало...
Радио Милева

Александра Младеновиќ на комшиите им крена се’ живо… од температурата до адреналинот: Додека таа се сонча во дворот, тие се потат! (ФОТО)

Младата ѕвезда на Гранд, Александра Младеновиќ е позната по тоа што е голема мераклика да го покаже своите телесни адути. Од фустани...
Радио Милева

Љупка Митрова по теркот на регионалните и светските старлети: Заради карантинот, тенот не смее да трпи (ФОТО)

Корона пандемијата и карантинот на сите им го превртеа животот наопаку, па кој како знае и умее се снаоѓа и адаптира на новонастанатите...
Радио Милева

Карлеуша со нова доза „еротска хипноза“ од карантинот: По дома со набрекнати брадавици големи како рингли на шпорет, а потоа разголена на сончање во дворот (ФОТО)

И кога мирува Јелена Карлеуша очигледно „вознемирува“. Најмногу – машката јавност. Оваа констатација со право може да се каже дека...