девојки

Пронајдени се 43 резултати на тема „девојки“
Радио Милева

„Не сакал повеќе да ја трпи“: Испливаа нови детали за крајот на љубовната врска на Дара Бубамара и помладото момче

Пејачката Дара Бубамара, како што пренесуваат медиумите, повеќе не е заљубена во своето момче Тони, кој е 21 година помлад од неа, а како...
Радио Милева

Девојките и жените на Инстаграм се „тепаат“ околу новото момче на Цеца и сами му се нудат, а фолк дивата затечена и збунета: „Остави ја Цеца и биди мој“! (ФОТО)

Уште откога одекна веста дека Светлана Цеца Ражнатовиќ има девет години помладо момче по име  Богдан Срејовиќ, тој преку ноќ стана многу...
Радио Милева

Ѕвездите на „Гранд“ – Милан и Динча си ги замениле девојките, од кои едната сега му е сопруга на еден од нив (ФОТО)

Фолк пејачот и некогашна „Ѕвезда на Гранд“ Милан Митровиќ, своевремено беше и водител на ова натпреварување во кое ја започна својата...
Радио Милева

Јелена Спенџарска откри што ја иритира на социјалните мрежи: „Ало, добри сте со паметот?“ (фото)

Напредокот на технологијата и модерниот свет во кој живееме се повеќе ни наметнуваат некои нови правила на кои трбеа да се прилагодуваме. Социјалните...