девана нардели

Пронајдени се 6 резултати на тема „девана нардели“
Радио Милева

Девана Нардели, некогаш девојка на покојниот Ѓумар, сега драга на најдобриот другар на Драги – „Шпага“ (ФОТО)

Македонската пејачка со класична наобразба Девана Ѓорѓиевска попозната како Девана Нардели многумина ја знаат по нејзините настапи...
Радио Милева

Нежен допир-тажен поглед… Еве Викторија Лучевска чија рака посака да ја милува: Кој ли ти гали образи? (ФОТО)

Македонската манекенка и топ модел Викторија Лучевска до скоро постојано постираше статуси на својот Фејсбук профил кои постојано...
Радио Милева

Македонската пејачка Девана што и да фати-добро го држи, а и добро и стои… Од микрофон, пиштол, до рогови… (ФОТО)

Македонската пејачка Девана Ѓорѓиевска, попозната под уметничкото име  Девана Нардели покрај професионалните ангажмани и обврски...
Радио Милева

Пејачката Девана Нардели откри две нешта: Каква скара душата и бара, а и дека без добар „Шур“, нема добар жур! (ФОТО)

Македонската пејачка Девана Ѓорѓиевска, попозната како Девана Нардели покрај  професионалните ангажмани и обврски како пејач во Македонската...