деми мур

Пронајдени се 18 резултати на тема „деми мур“
Радио Милева

Откриено кој маж ја силвувал Деми Мур на 15 години: „Какво е чувството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“

Деми Мур во книгата „Inside out“ објасни како нејзината мајка ја водела по барови за да запознава мажи. Актерката раскажува дека кога имала...
Радио Милева

Деми Мур ја издаде својата автобиографија: „На 15 години, мајка ми му дозволи на туѓинец да ме силува за пари“

Холивудската актерка Деми Мур открива многу темни моменти од својот живот во својата автобиографија „Inside Out“, којашто ќе излезе во...
Радио Милева

Вака изгледа белградската дизајнерка за која светските медиуми пишуваат дека е во врска со Деми Мур

Во медиумите се појави вест дека актерката Деми Мур е во врска со српската креаторка Маша Манџука. Според пишувањата на медиумите, актерката...