дара

Пронајдени се 6 резултати на тема „дара“
Радио Милева

Карлеуша со шок објава: Ќерките на Јелена личат на оваа жена, која имала трагична и тажна судбина (ФОТО)

Јелена Карлеуаша низ приватниот живот и својата  кариера, покажа дека е силна жена, а за тоа, како што често истакнува, имала и вистински...
Радио Милева

Во „Жикина династија“ беше позната по изреката „љуби га мајка“: Ова е вистинската причина поради која Дара ја напушти серијата

Актерката Дара Чаланиќ е позната по серијата „Жикина династија“  во која ја играше улогата на сопруга на Жика Павловиќ и по реченицата...