дамир пух

Пронајдени се 15 резултати на тема „дамир пух“
Промотер

Новиот албум “Divergence” на Дамир Пух достапен на сите стриминг платформи: Слоевита, интензивна и бескомпромисна гитарска музика (АУДИО)

„Со големо задоволство сакам да споделам дека мојот нов соло-албум „Divergence” од денес е достапен на сите големи стриминг платформи за...
Промотер

Наташа Миха до сите кои „држат“ до своето и уживаат во животот во музичка трансформација како – „Мерилин Монро“ (ВИДЕО)

Наташа Миха неодамна издаде нова песна со наслов „Мерилин Монро“ со која го најавува новиот албум што треба да се појави во средината...
Промотер

Македонскиот гитарски виртуоз Дамир Пух го претстави својот „звучен неонски оган“ во – „Neon Flame“ (ВИДЕО)

Познатиот македонски гитарски виртуоз од помладата генерација Дамир Пух го објави својот нов сингл „Neon Flame“. Се работи за инструментална...