бренд

Пронајдени се 21 резултати на тема „бренд“
Радио Милева

Лила провоцира и кога рекламира: Македонската водителка само по долна облека ќе ви ја разбуди „фантазијата“ (фото)

Атрактивната водителка Лила Филиповска важи за една од најзгодните, но и најангажирани ТВ лица и инфлуенсерки. Ако не е во студио на...
Лице в Лице

Драган Бјелогрлиќ: „Луѓето ме сметаат за бренд, а тоа не ми се допаѓа, повеќе сакам да бидам легенда“ (видео)

Драган Бјелогрлиќ првпат пред камера застана на свои 14 години, а најголемата популарност ја доживеа со улогата на Боба во телевизиската...
Радио Милева

Ријана во сопствен бренд секси долна облека: Пејачката како модел изваден од некој секс шоп, ви посакува бурна ноќ за „Денот на вљубените“ (ФОТО)

Хит-пејачката Ријана,  не пропушта прилика да ги демонстрира своите телесни кавалитети. Таа сега повторно го искористи својот шарм...
Радио Милева

И на ќерката на Здравко Чолиќ светски познатиот скап бренд и е најдобар „френд“: Уна како Боки Тредичи, „Луи Витон“ во изборот и предничи (ФОТО)

Ќерката на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, привлекува огромен интерес, како на Инстаграм, така и надвор од оваа мрежа, каде...
Радио Милева

Кога Љупка Митрова се (с)облекува за она што го носи на себе да го промовира, здивот сам запира! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската модна блогерка, инфлуенсерка и модел, атрактивната Љупка Митрова одново е во фокусот на машките и не само машките желби!...
Радио Милева

Манекенката и топ модел Цеце (Орешкова) Георгиев и ја одбра професијата на 6 месечната ќеркичка: На коњ или на писта? (ФОТО)

Македонската манекенка и топ модел Цеце Орешкова, по долги години врска стапи во брек со нејзиниот колега Кристијан  Георгиев, со...