брена

Пронајдени се 11 резултати на тема „брена“
Радио Милева

Кога Милица Павловиќ настапува, адреналинот е на 100%, а возбудата на максимум… кај сите, особено кај една ВИП личност: Има (ли) некоја тајна врска?

Сексапилната Милица Павловиќ дојде да настапи во ултра-кусо фустанче па ги откри своите препони, па ги збудале и папараците кои со нетрпение...
Радио Милева

Александра Пријовиќ за 7 години направи кариера од 7 милји: Од панаѓурска „певаљка“, до силиконска убавица (ФОТО)

Александра Пријовиќ е една од ретките од естрадата која за само седум години од нејзиното појавување во “Ѕвездите на Гранд”, стана...
Радио Милева

Бебето на Пријовиќ има три баби, а најпознатата од нив – Лепа Брена ја собра српската естрада на мекици (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, син на Боба Живојиновиќ, сопругот на Лепа Брена од првиот брак, станаа родители на...
Радио Милева

По Пријовиќ, уште една позната фолкерка пристига во семејството на Брена: Еве која пејачка ја „мува“ Стефан Живојиновиќ?! (ФОТО)

Во српските естрадни кругови однеодамна почна да се шушка дека на наследникот на Лепа Брена му се допаѓа една популарна српска фолк...
Радио Милева

Лепа Брена ја откри својата долго чувана готвачка тајна: Пробав да му зготвам шницла на Боба, ама еве како заврши нашата романтична вечера!

Лепа Брена не крие од јавноста  дека нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ е задолжена за кујната и кулинарските специјалитети...