брена

Пронајдени се 7 резултати на тема „брена“
Радио Милева

По Пријовиќ, уште една позната фолкерка пристига во семејството на Брена: Еве која пејачка ја „мува“ Стефан Живојиновиќ?! (ФОТО)

Во српските естрадни кругови однеодамна почна да се шушка дека на наследникот на Лепа Брена му се допаѓа една популарна српска фолк...
Радио Милева

Лепа Брена ја откри својата долго чувана готвачка тајна: Пробав да му зготвам шницла на Боба, ама еве како заврши нашата романтична вечера!

Лепа Брена не крие од јавноста  дека нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ е задолжена за кујната и кулинарските специјалитети...