брада

Пронајдени се 8 резултати на тема „брада“
Радио Милева

Ова е новиот Панки: Престојот „таму каде што беше“ си го направил своето, но пејачот му се враќа на стариот живот со концерт на „Куку леле“ (ФОТО)

Деновиве одекна веста за враќањето дома на пејачот на ,,Куку Леле”, Сашо Каимовски (52) познат како ,,Панки”, кој  беше пуштен на слобода...