бојан јовановски

Пронајдени се 4 резултати на тема „бојан јовановски“
Радио Милева

Боки 13 се врати на Инстаграм со порака полна со длабока горчина: „Најблиските“ ме избришаа од листата на живите, а оние најодвратните, што најполтронски ми се лигушеа, потоа се насладуваа на мојата ситуација, велејќи – убаво му направија“ (ФОТО)

Притворениот Бојан Јовановски, познат како Боки 13 во пресрет на пресудата за делата кои му се товарат од страна обвинителството за таканаречениот...
Радио Милева

Лепа Лукиќ постојано е во контакт со Боки 13: Пејачката откри како се чувствува Бојан Јовановски во домашен притвор!

Пејачката Лепа Лукиќ не ги заборава своите стари пријатели, па не го ни заборава својот реалити другар Бојан Јовановски односно Боки...
Радио Милева

Ако Боки 13 победи на претстојниот конгрес за лидер на СДСМ, дали Лила ќе биде новата Шеќеринска, Сергеј Варошлија наместо Љупчо Николовски, Јасна Мандиќ како Нина – „Групер“… а, Социјалдемократскиот сојуз ќе стане Меѓународен сојуз?

Бојан Јовановски познат како Боки-13 ќе се кандидира за претседател на СДСМ на претстојниот Конгрес кој треба да се одржи на 21 март, ...