автомобили

Пронајдени се 10 резултати на тема „автомобили“
Радио Милева

Позната српска пејачка јавно објави како му го уништува возилата на доскорешниот љубовник, откако го фати во прељуба: „Вака завршува автомобилот на еден е*ач“ (ФОТО)

Познатата српска пејачка Љупка Стевиќ на своите Инстаграм приказни објави шокантно видео на кое се гледа како му ги издупила гумите,...
Радио Милева

Елена Ристеска и Вера Мештеровиќ за 8-ми Март ги покажаа вештините зад воланот, а умешноста им ја призна и Иџе (фото)

Постојано може да се слушне како жените се лоши возчи и секогаш според посилниот пол ја имаат подредената положба во сообраќајот, како...
Радио Милева

И должат милиони евра: Драгана Мирковиќ може да оди во пензија зашто Маја Беровиќ и Дара Бубамара плаќаат дебел лизинг

Пејачката Драгана Мирковиќ ги задолжи колегите од српската естрада со повеќе од пет милиони евра! Пејачката на колегите им давала на...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ има возен парк од 3,5 милиони евра: Погледнете какви автомобили возат познатите личности

Драгана Мирковиќ е најголем фан на луксузните автомобили, а нејзиниот возен парк изнесува и до 3,5 милиони евра. Драгана заедно со нејзиниот...