андреа

Пронајдени се 25 резултати на тема „андреа“
Радио Милева

Двете бугарски пејачки почнаа се’ повеќе да си личат, до непрепознатливост: „Како две капки вода“… (ФОТО)

Којa бугарска пејачка гледаме на фотографијата? Ова прашање си го поставуваат  фановите на двете познати бугарски фолк ѕвезди, по последниот...
Радио Милева

Бугарската фолкерка Андреа се соблече за инает на бившиот сопруг, па се сликаше со гол г*з во обилен луксуз (ФОТО)

Фолкерката Андреа по којзнае кој пат ги воодуушеви посетителите на социјалните мрежи. Сега русокосата осамна „пиштол гола“ или поточно...
Радио Милева

Маја Оџаклиевска ја омажи и помалата ќерка Андреа: Невестата го кажа судбоносното – ДА, а македонската пејачка наскоро повторно ќе стане баба (ФОТО+ВИДЕО)

Легендарната македонска пејачка Маја Оџаклиевска која со децении живее и работи во Белград, ја омажи и помалата ќерка Андреа, а наскоро...
Радио Милева

Ќерката на Маја Оџаклиевска е волшебна убавица: Андреа ја краси истата широка насмевка како и нејзината позната мајка (ФОТО)

Андреа Оџаклијевска, наследничката на Маја Оџаклијевска, израсна во вистинска волшебна девојка, која може да им парира на најпознати...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа повторно се соблече гола: Некогаш за дебели хонорари, денес – гратис… за без пари! (ФОТО)

 Бугарската пејачка Андреа се соблече целосно гола за без пари. Фолк-дивата двапати гола ги шармираше мажите од насловницата и страниците...
Радио Милева

Андреа е бугарската Карлеуша: Кога пејачката оди на одмор гаќичките и ги нема на патниот список, зашто неа гаќичките и се вишок! (ФОТО+ВИДЕО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа најде начин да продолжи да си го тера...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа ја распамети публиката на својот настап, па се извинуваше на Инстаграм: „Не сум болна и вие не бевте на „Корона парти“ (ФОТО)

Бугарската пејачка Андреа се обиде да го објасни своето во најмала рака чудно однесување при последниот настап во Пловдив со објава...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа со голи гради во црн корсет на бела постела: Беше ли сама во Доменикана? (ФОТО)

Пред нешто повеќе од една недела, бугарската пејачка Андреа реши да му се сврти грб на тмурното февруарско време во Бугарија. Русокосата...
Радио Милева

Бугарската пејачка во поза како порно ѕвезда: Андреа добро знае дека секоја таква фотка, носи популарност, слава и добра заработка! (ФОТО)

Бугарската фолк дива Андреа повторно се разголе. Таа ем ги израдува ем им ја заскокотка фантазијата на своите следбеници на социјалните...
Радио Милева

Андреа е бугарската Карлеуша: Подготвена на секаква вулгарност заради популарност, без грам срам го покажа „најмилото на телото“ (ФОТО)

Андреа веќе не знае што да прави со себе од здодевност, па прави се’ и сешто заради популарност! Нешто налик на српска поп-фолк „скандал...
Радио Милева

Расната бугарска пејачка Андреа има само едена желба – музичка, а по само еден поглед на неа, вам ќe ви се јават желби – рој (ФОТО)

Бугарската музичка ѕвезда Андреа е препознатлива по своите провокативни изданија. Таа повторно успеа да ги израдува своите фанови...
Радио Милева

Бугарските ѕвезди Николета и Андреа покажаа што е роденденски сексапил: Црна танга и голи брадавици кај двете убавици! (ФОТО)

Најпознатиот бугарски топ модел и старлета Николета Лозанова својот роденден го славеше со мистериозна забава во најлуксузниот ноќен...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа воведе нова мода меѓу фолкерките: „Влакнест градник“ за голите гради (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка востанови нова мода. Голи градо прекриени само со „градник“ од коса! Концептот е апсолутен хит меѓу фолкерките. Најновиот...