андреа

Пронајдени се 46 резултати на тема „андреа“
Радио Милева

Андреа предизвика колективна возбуда: Бугарската пејачка си ја галеше големата секси задница среде бел ден на работ од летниот базен (ВИДЕО)

Некогаш една од најголемите бугарски музички ѕвезди, денес и без песни што се кој знае какви  хитови за Андреа се’ уште се плетат...
Ништо лично

Кога сите години немање патриотско чувство за светост и национална свест, ќе се покажат во еден непромислен гест!

Евровизија на која речиси никој во современа Европа не и придава кој знае какво значење третирајќи ја само како „три дена забава за...
Мегафон

Андреа се извини за непромислениот гест и скандалозното однесување со фрлањето на македонското знаме на земја (ВИДЕО)

Македонската претставничка на Евровизија, Андреа Коевска преку видео порака се извини што го фрли македонското знаме за време на фотографирањето...
Мегафон

Јавниот сервис со осуда за скандалозното однесување на нашата евровизиска претставничка: МРТ ја повлекува Андреа од Евровизија?

Јавниот сервис на ниту еден начин не стои зад ваквото скандалозно однесување на нашата евровизиска претставничка, која со тој гест...
Радио Милева

Евровизиската преставничка славеше роденден, еве колку години наполни: „Знаете којa ми е роденденската желба затоа што е и заедничка“

Овагодинешното издание на Евровизија 2022 ќе се случи во Италија, а Македонија ќе ја преставува младата пејачка Андреа со песната „Circles“. Андреа...
Радио Милева

Aндреа со „Circles“ ќе не претставува на Евровизија 2022 во Торино, а еве кои се првите коментари за евровизиската песна

Пејчката Андреа со песната „Circles“ ќе ја претставува Македонија на Евровизија 2022 во Торино. „Пред сè, благодарам Македонија! Ветувам...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа нуди толку возбудлива глетка, од која и среде зима низ уши ќе ви „чури пареа“! (ФОТО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа продолжува да си го тера животот… Онака,...