Радио Милева
раскомотена русокоса

Бугарската пејачка грми: Андреа на песочниот арапски брег, го сончаше венериниот брег! (ФОТО)

Бугарската пејачка грми:  Андреа на песочниот арапски брег, го сончаше венериниот брег! (ФОТО)

Андреа за да се пофали и ги покаже своите нови „ силиконски бомби“, кои ги „монтираше“ во една турска клиника, се појави од плажа во Дубаи, каде во моментов е на одмор.

Нејзиниот костим за капење едвај ги држа големите гради на пејачката, а за да биде искушението уште поголемо, фолкерката си ги подигна нагоре и гаќичките од бикинито. Традиционално, овој вид фотографии на социјалните мрежи е проследен со мудри мисли или емотивен текст на пејачката, па и сега не беше направен исклучок:

„Наидов на паднато дрво, почувствував како нејзините гранки ме гледаат. Дали е ова местото што го сакавме порано? Ова е местото за што сонував? “

Врската меѓу новите гради и стиховите остана несфатена, но лајковите за позата на пејачката се нижеа, најмногу заради тоа што обожавателите сметаат дека Андреа го споделува својот сексапил како во најдобрите времиња, напиша Бугарија денес.

А како и не би кога раскомотената русокоса Бугарка на песочниот арапски брег, го сончаше венериниот брег!

Извор:  HotNews.bg

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

 

Останати вести од Радио Милева