анастасија

Пронајдени се 31 резултати на тема „анастасија“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ и Александра Пријовиќ се оддалечија една од друга: Зошто ќерката на Цеца и снашката на Брена „не се мирисаат“?

Анастасија Ражнатовиќ и Александра Пријовиќ порано беа блиски, но преку ноќ се оддалечија една од друга. Стана едвидентно дека ќерката...
Радио Милева

Ѕирните во приватноста на убавата Русинка Анастасија – саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ (фото)

Во турската серија „Истанулската невеста“ веќе неколку епизоди се појавува и младата Русинка Анастасија, која работи како бебиситерка,...
Радио Милева

Откако новиот тест покажа дека Цеца е негативна на корона, ќерка и Анастасија, позитивно ја изненади: Построденденски шок! (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ мина низ вистински пекол во претходните две недели. Само неколку дена откако се роди нејзиниот прв...
Радио Милева

Цеца и Анастасија со песна се потсетија на вчерашниот роденден на Аркан: Сопругата му пееше нему, а ќерката сподели уникатна снимка каде Аркан и пее на Цеца (ВИДЕО)

Вчера, 17 април  во 1952 година, се родил Жељко Ражнатовиќ – Аркан. За роденденот на својот покоен татко Анастасија Ражнатовиќ на својот...
Радио Милева

Ниту сестрите на невестата, ниту Анастасија не го фатија бидермаерот, туку го фати ќерката на позната српска новинарка (ВИДЕО)

Иако некои можеби помислија дека фрлањето на бидермаерот на невестата ќе биде „лажирано“, па тој ќе заврши во рацете или на некоја...
Радио Милева

Вака изгледаа како малечки, а тој сега ќе се жени: Дури кога ќе ја видите мајка им, ќе ги препознаете овие дечиња (ФОТО)

Децата на познатите имаат посебен публицитет. Љубопитната јавност за нив се интересира исто, па дури и повеќе од нивните славни и познати...
Радио Милева

Цеца на прослава на роденденот на зетот: Таа и Анастасија блескале од среќа, а потоа се фатиле и за микрофонот (ВИДЕО)

На гламурозната прослава на 30. роденден на Ѓорѓе, момчето на Анастасија Ражнатовиќ, дошла и нејзината мајка, фолк дивата Цеца, а двете...
Радио Милева

Вака изгледаа како мали: Ќе ги препознаете ли познатите брат и сестра, децата на најголемата балканска ѕвезда? (ФОТО)

Секој човек ги чува спомените од најубавите моменти во животот. Особено родителите кои како стануваат се повозрасни, а нивните деца...
Радио Милева

Анастасија во црвено бикини кипи од сексапил и кога лежи на врелиот морски песок, клечи на брегот или лежи на работ од базенот! (ФОТО)

Ќерката на Цеца, се’ поопуларната  Анастасија Ражњатовиќ ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со најновите фотографии...