Радио Милева „ја смирија топката“

„Време е да кажам што мислам“: Сестрата на Немања Гудељ со реакција по повод љубовта меѓу нејзиниот брат и Анастасија (фото)

„Време е да кажам што мислам“: Сестрата на Немања Гудељ со реакција по повод љубовта меѓу нејзиниот брат и Анастасија (фото)

Врската помеѓу Анастасја Ражнатовиќ и семејството Гудељ ги заинтригира медиумите уште од самиот почеток. Откако се дозна дека ќерката на Цеца го освои срцето на фудбалерот Немања Гудељ, шпекулациите не престануваат.

Сестрата на Немања Гудеља сега остави коментар на Инстаграм.

Многумина шпекулираа како Анастасија се вклопила во семејството, а младата пејачка не се огласила за тоа.
Се наведуваше дека Анастасија, наводно, одреден период не била во одлични односи со нејзината свекрва Оливера Гудељ и маќеата Вања Гудељ, а заедничката фотографија што ја објавија на 8-ми март откри дека се смириле.

Дека сега се е во добри односи докажува и коментарот кој Вања го остави на фотографијата што ја објави нејзиниот брат на Инстаграм.

Гудељ и Анастасија ја прославија својата втора годишнина, а на Инстаграм објавија заедничка слика.

Под емотивната објава, еден од многуте коментари остави Вања која не можеше да и одолее на „убавицата на една фотографија“.

– Убавицата и ѕверот – напиша Вања и додаде емотикони од срца и рози.

фото: Instagram/vanj gudelj/anastasija gudelj/nemanjagudelj

To top