александар

Пронајдени се 23 резултати на тема „александар“
Радио Милева

Александра Пријовиќ ретко го покажува синот, но сега направи исклучок и покажа колку пораснал наследникот

Една од најпознатите српски пејачки, Александра Пријовиќ претходната година стана мајка и на свет го донесе синот Александар. Пејачката...
Радио Милева

Синот на Пријовиќ од мали нозе на егзотични дестинации: Лепа Брена со фотографија од внукот ги разнежи фановите

Лепа  Брена подолго време ужива во Монте Карло во друштво на нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ, синот Виктор и неговата девојка Сандра. Неодамна,...
Радио Милева

Синот прооде, Александра Пријовиќ излезе надвор со мајка и да го прошета… ама не малечкиот Александар, туку некого друг (ФОТО)

 Александра Пријовиќ не може да се види често надвор, па откако медиумите ја фатија на прошетка, за нејзините обожаватели тоа беше вистинско...
Радио Милева

Судијката која го водеше случајот за старателството над синот Александар ја тужи Северина и бара оштета од 3 000 евра

Судијката Луција Ласиќ ја тужи Северина поради наводните навреди кои пејачката ги изнела на нејзина сметка. „Не знам зошто се чудим...
Радио Милева

Пријовиќ објави невидена фотографија со синот Александар, па му посвети емотивна порака за неговиот прв роденден (фото)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ на 6 март 2019 година се реализираа во улогата на родители, односно го добија своето прво дете,...