абортус

Пронајдени се 10 резултати на тема „абортус“
Радио Милева

Старлетата и учесничка во „Задруга 4“ открива: „Ме натера да абортирам, а потоа дознав дека уште една девојка е бремена од него!“

Старлетата и учесник на „Задруга 4“, Александра Николиќ изјави дека во минатото била во врска со оженет човек, со кого останала бремена...
Радио Милева

Емотивна исповед на Весна Змијанац: „Изгубив два сина, едниот спонтан абортус ми се случи зад сцена на концерт“

Весна Змијанац е една од најголемите регионални ѕвезди, но во нејзиниот живот помина низ добри и лоши ситуации. Од бракот со Владо Јовановиќ...