Радио Милева неутешни

Познатите се збогуваа со малата Данка Илиќ: „Патувај на поубаво место…“ (фото)

Познатите се збогуваа со малата Данка Илиќ:  „Патувај на поубаво место…“ (фото)

Јавните личности со денови апелираа до јавноста додека траеше потрагата по Данка, а по веста за трагичниот исход некои се огласија.

Од Данка се прости младата пејачка Анѓела Игњативиќ Бресквица: „Почивај во мир ангелу“

Почивај во мир ангелу, патувај на подобро место. Овде има многу монструми – се прости водителката Марија Егеља.

Богдана Ражнатовиќ, снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ, се прости од малата Данка.

Александра Пријовиќ со истите зборови се прости од малата Данка.

Фото: printskrin/instagram

To top