Радио Милева опасна

Клои Кардашијан не остави ништо на имагинацијата: Брадавиците од проѕирниот фустан „бодеа очи“ (фото)

Клои Кардашијан не остави ништо на имагинацијата: Брадавиците од проѕирниот фустан „бодеа очи“ (фото)

Клои Кардашијан привлече бројни погледи со провокативната модна комбинација на неодамнешната забава на својата сестра Кајли Џенер во западен Холивуд.

39-годишната реалити ѕвезда на „Keeping Up With the Kardashians“ се појавила на забавата во црн мини проѕирен фустан. Клои не носела градник под креацијата, со што нејзините голи гради јасно се гледале.

Во еден момент ја префрлила својата долга коса напред за да ги прекрие брадавиците од љубопитните погледи.

Новите фотографии од Клои ги изненадија фановите откако неодамна ја обвинија дека повторно претерала со фотошоп и многумина се прашуваат кој е воопшто на тие фотографии кои таа ги објавува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Клои позирала со пријателката Ерин Пакстон, а фановите го преплавија нејзиниот Инстаграм профил со коментари дека воопшто не личи на себе, но старлетата воопшто не се обѕира на тие коментари.

фото:Instagram printscreen/ khloekardashian

To top