Радио Милева гласнини

Кејт за прв пат видена во јавноста по операцијата: Ја посетиле нејзината омилена локација заедно со Вилијам, а еден потег на принцезата ја открива вистината за нивната врска (фото) 

Кејт за прв пат видена во јавноста по операцијата: Ја посетиле нејзината омилена локација заедно со Вилијам, а еден потег на принцезата ја открива вистината за нивната врска (фото) 

Јавноста, која е загрижена за здравјето на Кејт Мидлтон, може делумно да здивне бидејќи, како што објави Дејли Меил, принцезата од Велс изгледала среќно, здраво и опуштено за време на патувањето во локалната продавница за фарми.

Двојката пристигнала во продавницата, која се наоѓа недалеку од нивната куќа во Аделаида, во Виндзор.

“По сите гласини што се вртеа наоколу, бев изненаден кога ги видов таму. Кејт беше во шопинг со Вилијам и изгледаше среќно и добро”, рекол извор кој ја запознал кралската двојка за прв пат во јавноста по операцијата на абдоменот на принцезата.

Фотографии сепак не се направени поради молбата за приватност на Кејт и Вилијам.

Фото: printskrin/instagram/_kate_middleton_royal

 

To top