Радио Милева разгаќена...

Јована Јеремиќ распашана во теретана: Водителката ги потспушти хеланките, па ги покажа гаќичките (ФОТО)

Јована Јеремиќ распашана во теретана: Водителката ги потспушти хеланките, па ги покажа гаќичките (ФОТО)

Водителката често на своите следбеници им покажува како вежба во теретана, а сега решила да оди чекор понатаму и да покаже каква долна облека носи додека вежба.

Можеме да видиме дека водителката никогаш не изгледала поубаво, и дека е стегната како прачка, а во стомакот рамна како даска!

На себе носи и интересен топ со скелетни раце, токму таму каде што се нејзините бујни гради. Прашање е како реагираше нејзиното момче на овие жешки фотографии кои ги сподели со своите пријатели.

Несомнено дека е многу горд на својата сакана. Јована дефинитивно ништо не препушта на случајноста, па иако оди на тренинзи со длабоко деколте, умее добро ги спакува градите за да не и се испаднат од минијатурниот горен дел. Погледнете како Јована тренира во теретана:

Фото: Инстаграм/jeremicjovana

Видео: ТикТок/@espreso_rs

 

To top