Радио Милева црно на бело

„Го фатив во прељуба“: Сека Алексиќ откри како дознала за неверството… (фото)

„Го фатив во прељуба“: Сека Алексиќ откри како дознала за неверството… (фото)

Сека Алексиќ денеска ужива во среќен брак со Вељко Пиљикиќ со кој има два сина, а еднаш изјави дека ја изневерил еден од нејзините партнери.

Сека Алексиќ еднаш проговори за своето минато и откри дека еден од своите поранешни партнери го фатила во прељуба.

– Ме изневери и сама го открив – рекла пејачката и додала:

– Копав, затоа што чувствував дека сум во право. Од него забележав дека нешто се случува и јас сум виновна што не го средив тоа брзо. Го чувствував и претходно и сакав да раскинам со таа личност, но еве чекав да  видам црно на бело.

Како што кажала, веднаш ставила точка на таа врска, а потоа во животот и се појавил нејзиниот сопруг Вељко.

фото: printskrin/instgaram/seka_aleksic

To top