Радио Милева поранешни противнички

Андреана Чекиќ не крие што мисли за Карлеуша: По помирувањето со неа и испрати само еден збор: „Страшно“ (фото) 

Андреана Чекиќ не крие што мисли за Карлеуша: По помирувањето со неа и испрати само еден збор: „Страшно“ (фото) 

Пејачката Андреана Чекиќ била воодушевена од фотографијата која нејзината колешка Јелена Карлеуша ја објавила на Инстаграм, па и упатила комплимент.

Јелена Карлеуша редовно објавува жешки фотографии и ја покажува својата фигура која, во најмала рака, ја доведе до совршенство.

Пејачката сега ги „почасти“ своите фанови со нова објава на Инстаграм. Нејзината фотографија од базен предизвика воодушевување, а Андреана меѓу првите  и напиша коментар.

– Страшно – пишуваше во коментарот со емотикони, со што и даде комплимент на поранешната противничка.

Да потсетиме, Чекиќ пред речиси шест години ја задеваше Јелена затоа што како член на жирито на „Ѕвездите на  Гранд“ порача пејачите да не ја започнуваат кариерата во кафеани.

Фото: printskrin/instgaram

To top