Радио Милева ултра-провокативно бикини

Теодора Џехверовиќ на море во ултра-провокативнио бикини: Пејачката предизвика цунами од возбуда (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ на море во ултра-провокативнио бикини: Пејачката предизвика цунами од возбуда  (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ ужива во љубовта со словенечкиот кошаркар Матиц Ребец, кој неодамна пред насобраните припадници на седмата сила ја чекаше на аеродромот „Никола Тесла“.

Љубовната двојка сега замина на луксузен одмор, а двајцатаги уловија на плажа на лежалки, а фолк пејачката изгледа прилично среќна.

@miiijci paparazzo lov #fyp #foryoupage #foryou #teodoradzehverovic #split ♬ Čuka – Teodora

Но она што многу повеќе го привлече вниманието во таа прилика е она што го покажа Теодора. А, пејачката покажа завидна фигура и ултра-провокативно бикини кое ги разбранува страстите.

Имено, Џехва позираше во минијатурен костим за капење, а нејзините облини, силиконската предница и извајаната задница не оставија никого рамнодушен.

Коментарите под објавата на Теодора само продолжија да доаѓаат, а некои од нив се:

„Каква бомба“, „Колку си возбудлива“, Брат, какво тело“ „Како не ја жуља меѓу нозе?“…

Фото: Инстаграм/принтскрин и ТикТок/miiijci

To top